Co robimy

Co robimy

Kompleksowa realizacja zadań

Poszukujesz ekspertów od szeroko pojętej poligrafii i reklamy? W AGENDZIE znajdziesz to wszystko! Doradztwo, projekt, realizacja i dostawa w jednym miejscu! Podpowiemy Ci jaki materiał czy technologię druku i znakowania wybrać. Zaprezentujemy wzorniki papierów i kolorów, wskażemy metody i możliwości ich wykorzystania. Wsłuchując się w Twoje potrzeby, stworzymy unikatowy projekt,
a następnie zadbamy o jego profesjonalne wykonanie. Gotowy produkt dostarczymy w ustalonym terminie.

Upominki reklamowe

Proponujemy nietuzinkowe gadżety, które oczarują nawet najbardziej wymagającego  Odbiorcę. Doradzimy i dobierzemy odpowiednią technikę znakowania: od tampondruku, po sitodruk i grawer. Oferujemy niepospolite długopisy, breloki, specjalnie skrojone torby reklamowe oraz wiele innych przedmiotów, dzięki którym Twoja firma będzie bardziej rozpoznawalna na rynku. Nie pozwól o sobie zapomnieć! Bądź obecny!

Obsługa konferencji/imprez

Organizujesz ważną konferencję lub imprezę? Brakuje Ci pomysłu? Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Zajmiemy się kompleksową organizacją Twojego wydarzenia. Zaprojektujemy logotyp, wykonamy ekspozycję, wydrukujemy oryginalne zaproszenia, plakaty, dyplomy czy certyfikaty. Zaproponujemy unikatowe upominki reklamowe, statuetki. Z całą pewnością uczestnicy będą pod wrażeniem, a Ty będziesz mógł się cieszyć z odniesionego sukcesu!

Oryginalne kreacje graficzne

Postaw na projekt! To on sprawia, że Twój produkt staje się rozpoznawalny, a Klienci chętniej korzystają z Twojej oferty, wybierając to, co najlepsze. Specjalnie dla Ciebie stworzymy nietuzinkowe wydawnictwa, niepowtarzalne materiały
i upominki reklamowe, niebanalne opakowania. Wykreuj z nami Twoją markę!

Identyfikacja wizualna

Zaprojektujemy, oryginalne logotypy i pomysłowe elementy identyfikacji wizualnej takie jak litery i formy przestrzenne: totemy, ekspozytury, kasetony podświetlane, tablice reklamowe (na dibondzie, plexi, szkle, PCV). Wykonamy ciekawą grafikę na Twój pojazd, a następnie okleimy go, aby na lata był wizytówką Twojej firmy. Postaw na doświadczenie, zaufaj nam i pozwól stworzyć rozpoznawalny projekt dla Twojej firmy!

Poligrafia

Gwarantujemy profesjonalne usługi poligraficzne – od projektu po druk, obróbkę
i dostawę. Zaprojektujemy, wydrukujemy i dostarczymy oryginalne  wydawnictwa: katalogi, foldery, albumy, biuletyny, kwartalniki czy książki, które z pewnością zachwycą swoją formą, pozostając na długo w pamięci Odbiorców. Pokażemy Ci przeróżne wzorniki kolorów i papierów, abyś mógł wybrać najbardziej odpowiednie rozwiązanie. Skorzystaj z naszego doradztwa, wiedzy i wieloletniego doświadczenia już dziś!

Segregatory, wzorniki i opakowania

Segregatory, wzorniki i indywidualne opakowania w interesujący, rzeczowy
i profesjonalny sposób przedstawią ofertę Twojej firmy. Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom przedstawimy oryginalny projekt wzornika, segregatora czy pudełka lub przygotujemy go na podstawie Twojego projektu, czuwając nad fachową realizacją. Zadbaj już dziś o atrakcyjną promocję Twojej marki! Promuj swoją firmę w każdym miejscu! Niech cały świat pozna Twój znak firmowy!

Reklama

Posiadamy niezbędne narzędzia oraz wiedzę do kreowania wszelkiego rodzaju reklam. Mnogość realizowanych zleceń i wieloletnie doświadczenie, przekłada się na profesjonalizm oraz elastyczność naszej oferty.
Projektujemy, tworzymy wizualizację, ostatecznie materializując końcowy produkt.
Dzięki naszym umiejętnościom, nabytym przy wykonaniu takich zadań jak: roll up, litery przestrzenne, szyldy, kasetony, segregatory, wzorniki, systemy wystawiennicze, prezentery, stojaki, grafiki na szkle oraz wiele innych – możemy pochwalić się wysoką jakością usług. Spełniamy najwyższe standardy, powierzone zadania wykonując solidnie i z dbałością o najmniejszy szczegół.

Drukarnia

Mamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i wykonywaniu grafik, dlatego gwarantujemy profesjonalną pomoc przy realizacji: wydawnictw (folderów, broszur, książek, plakatów, ulotek). Specjalizujemy się także w reklamie wielkoformatowej, bo wiemy, jak ważny jest odbiór wizualny firmy.

Projektowanie grafiki jest kwestią indywidualną, dlatego w procesie realizacji doskonale dopasujemy się do Twoich oczekiwań.
Realizujemy technikę wydruku offsetowego, wyróżniającą się doskonałą jakością w stosunkowo niskiej cenie; to korzystna forma, szczególnie przy dużych nakładach.

Jeśli poszukujesz drukarni niskonakładowej, znajdziesz w naszej ofercie również coś dla siebie – druk cyfrowy, solwentowy, dzięki któremu uzyskasz odbitki w wysokiej jakości już od jednej sztuki!
Wykonujemy także wydruki na różnego rodzaju papierach, m.in : kredowym, ozdobnym, samoprzylepnym, samokopiującym.